Plastové okná

Profil ALUPLAST®


Ideal 4000 Round Line
5-komorový oblý

Zaoblený 5 komorový profil, hĺbka 70mm s dvojitým dorazovým tesnením, pre zvýšené nároky na tepelnú izoláciu, koeficient Uf =1,3 W/m2K, moderný dizajn, vymeniteľné tesnenia, 15 stupňový úkos rámu a krídla pre optimálny odtok dažďovej vody. Rámy a krídla sú už v základe vyztužené špeciálnymi oceľovými, pozinkovanými výztuhami v tvare U, ktoré zaisťujú ich maximálnu pevnosť. Originálny systém odvodnenia rámu umožňuje optimálny odtok nežiadúcej vody z profilu. Jednoduchá možnosť dovybavenia na kontrolované vetranie obytného priestoru (Regel-Air). V ponuke aj nadštandardné 6-komorové prevedenie.

Ideal 7000
6-komorový profil

S týmto vysoko kvalitným systémom IDEAL 7000® nemusel aluplast urobiť kompromisy nielen z optického, ale ani technického hľadiska a využil prednosti ako zo známeho systému IDEAL 4000®, ako aj osvedčeného systému so stredovým tesnením IDEAL 6000® pri rovnakej stavebnej hĺbke. Koncept kompatibility systému IDEAL zretelne dokazuje ako je možné šetriť náklady a skladové zásoby čo je výhodné aj pre koncového zákazníka.Plastové profily aluplast® sú garantom najvyššej miery individualizmu a bezpečnosti v budovách a rodinných domoch.


Profil Brügmann ArteBrügmann Prestige VIP
5-komorový profil

Päťkomorový systém použitý pri plastových oknách Brügmann Arte ponúka vynikajúci pomer kvality a ceny. Okná vyrobené zo systému Brügmann Arte sú vhodné pre rekonštrukcie rodinných domov, priemyselné objekty, ale aj novostavby.

    Charakteristika:
  • profil Brügmann, koeficient prestupu tepla profilu predstavuje U=1,3 rám (katalógové číslo HP 122), krídlo (katalógové číslo HP 182)
  • moderné kovanie značky WinkHaus
  • Izolacne dvojsklo 4/16Ar/4, koeficient prestupu tepla skla predstavuje U=1,0 kľučky z PVC hnedej alebo bielej farby
  • sivé tesnenie so zapamätaním pôvodného tvaru do bielych okien a v zasklievacích lištách okien s jednostranne lepenou fóliou

Profil OVLO


profil OVLO
OVLO
6-komorový profil

6 komorový profil zabezpečuje dokonalé tepelné vlastnosti, 80 mm šírka rámu okna, to je o 15% viac ako vo väčšine systémov ponúkaných na trhu so stolárkymi výrobkami na trhu z PVC.

Ovlo je mohutný profil so zvýšenou pevnosťou, zaručuje väčšie možnosti pri projektovaní konštrukcii okien a s použitím trojskla so súčiniteľom tepelnej priepustnosti U=0,7 mK je možné ušetriť až 20% nákladov na vykurovanie. Zodpovedné tesnenie okien zaručujú tesnenia z EPDM. Sú dve varianty krídel :
nové s jemnými líniami Ovlo Clasic a oblé Ovlo-Ovlo. Obidve varianty sú dostupné v bohatom vybavení HS ( blokovanie chybnej polohy kľučky alebo postupné vyklápanie, šedé alebo čierne tesnenie, tesnenie dolného kanálika kovania okenice, plastový teplý rámik).
Značkové nemecké kovanie SIGENIA AUBI poskytuje komfort pri otváraní a dáva vysoký stupeň bezpečnosti.

06/2013
Vratislav Kočvara - V.K.PLAST, Gazdovský dom v Detve, 962 12 Detva - sídlisko, tel: +421 915 765 828